שיר של יום

תוכנית שיר של יום בבנימין 

סרטון שיר של יום בבנימין תמונות של בתי ספר בבנימין המשתתפים בתכנית

 

ערכת רגשות למשתתפי תוכנית שיר של יום בבנימין

צוות הפסג"ה מעניק לבתי ספר המשתתפים בתכנית ערכה הכוללת פרצופי רגשות שונים לקישוט כיתה, פלקט עם משפטים המסייעים לעריכת דיון מכבד בכיתה ואקורדיון אישי לתלמידים עם תכנים אלו.
ערכת הרגשות מסייעת למורים המפעילים את התכנית לערוך שיח רגשי וערכי לאחר השירה המשותפת בכיתה, 
והיא עוזרת לילדים לשיים את הרגשות העולים מתוך השירים. כמו כן, הערכה תורמת לקיום דיון ערכי על תכני השירים תוך התייחסות לנאמר מפי חבריהם לכיתה.
טעימה מהערכה:
         

הסבר על התוכנית:

ברוח ההמשכיות והחידוש של המסורת, אנו מאמינים שחשוב לשלב במהלך יום הלימודים- שיר. תהא זו שירת התפילה בחייו של האדם המאמין, או שירתו ויצירתו של האדם באשר היא. תכנית  "שיר של יום" הינה יוזמה משותפת של המנהל הפדגוגי, המזכירות הפדגוגית ומנהל עובדי הוראה. במסגרת התכנית נחשפים התלמידים לשירים מתוך הפסקול הישראלי, מפתחים שיח ריגשי משותף בעקבות השיר, לומדים על ההקשר ההיסטורי מתוכו נכתבו, וניתן אף להרחיב על המבנה המוזיקאלי שלו.

מרכז פסג"ה בנימין בית אל, מזמין אתכם בתי הספר, להצטרף למיזם מיוחד זה.

שירון התוכנית "שיר של יום"

 

משחק שפותח בפסג"ה בעקבות שיר של יום

במסגרת תכנית שיר של יום, וכמתנה לבתי הספר המפעילים את התכנית, הפסג"ה פיתחה משחק מקורי, ייחודי ואינטראקטיבי העוסק בקשר בין שירי התכנית "שיר של יום", למקומות שונים בארץ, ולסיפור העומד מאחורי חלק מהשירים. 
שם המשחק: "שרים בשביל ישראל".
המשחק רב פעמי ומהווה פלטפורמה רחבה- אפשר להשתמש בו לגילאים שונים וברמות שונות, ובכך להתאים אותו לצרכים המשתנים של בתי הספר, והוא מתאים במיוחד לתקופה שבין פסח לשבועות- הימים הלאומיים שלנו.

הוראות משחק שירים בשביל ישראל

נשמח לייעץ ולסייע בכל שאלה!

השאר/י פרטים ונחזור אליך בהקדם